Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlot...

Milyen fényképezőgépet ajánlotok hobby fotózáshoz?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok viszont szeretnék egy jó minőségü fényképező gépet, ami jó képeket készít. Késöbb megtanulom hogy mit hogyan kell. Nyaralások,tájképek meg hasonlóaknál használnám. Az ár max 150ezer lenne.

2016. okt. 10. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legfontosabb: jó vagy rossz képeket nem a fényképezőgép készít, hanem te. Azt írod, később megtanulod, mit hogyan kell. Ez azt jelenti, hogy elfogadod, hogy addig nem fogsz tudni jó képeket készíteni, amíg nem vagy tisztában az alapokkal. De ez nem gond, gyakorlat során jön a tapasztalat.

Csináltam neked egy keresést, amit kedvedre tovább szűkíthetsz az oldalon. Én csak az árkategóriát lőttem be:

[link]

Amire figyelj, mert fontos lehet:

- jó, ha nagy zoomos, de elég a 30-40-es is, nem kell 100-szoros, mert legtöbbször értelmetlen

- Canon, Nikon, Sony, Fuji, Panasonic - ezekben általában nem lehet csalódni. A Sonyk jók, de sokszor túlárazottak.

- A megapixel szám mindegy. A laikusok általában ezt nézik, de ma már nem számít, bőven elég lenne a 8 megapixel is átlagos igényekhez. Szóval ha találsz két gépet, ami tetszik, de az egyik 12, a másik 21 megapixeles, ne ez alapján dönts.

- A wifi kapcsolat lehetősége nagy újdonság mostanában, ami megkönnyíti a telefonra, más eszközökre való továbbítást. Ha ez érdekes lehet, válassz ilyet.

2016. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :) ment a zöld kéz
2016. okt. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!