Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a Nikon D7200-ról?

Figyelt kérdés

Mostanában tervezgetem az új fényképezőgép vásárlását, és kissé elbizonytalanodtam. Érdemes-e evvel a fényképezővel fotóznom majd a jövőben? Kinek milyen élményei, tapasztalatai, akár jó, akár rossz van ezzel a fényképezővel kapcsolatban? Amatőr szinten vagyok, illetve úgy értem hobbi szinten csinálom, van fb oldalam, akit érdekelnek a képek írjon privátot, hátha ez segít a véleményalkotásban, mire lenne szükségem stb. 18-105 kitobival érdemes megvenni vagy csak simán a gépvázat?

Obijaim: nikkor 18-135, nikkor VR 70-300

gépem: Nikon D80


Aki szánna egy kis időt erre, vagy fotós, köszönöm a válaszát!



2016. okt. 14. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
12%
Az internet tele van tesztekkel. Ha azoknak nem hiszel, nekünk miért hinnél?
2016. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nikon D7200 egy remek gép. Igazából szerintem a legjobb crop-os váza a Nikonnak a D500 után.


18-105-el érdemes venned mindenképp, ugyanis az a Nikon legélesebb kitobjektívje. Univerzális célokra az a legalkalmasabb obi.


18-135 nem volt túl jó, abba is hagyták a gyártását. Add is el szerintem 18-105 és 70-300 VR mellett szerintem sosem vennéd elő.


Ezeket azért mondom, mert én 18-105 és 70-300 VR-t használok jelenleg. Ezekre váltottam le a 18-55 és 55-300 párost. Szerintem a hozzám hasonló amatőröknek és hobbi fotósoknak ettől jobb ár-érték arányú párost nem talál.

D5300-am van jelenleg, de én is D7200-ra akarok váltani több okból is.

2016. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!