Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem troll kérdés! A Golden...

Nem troll kérdés! A Golden Gate hídnál fotóztam, és a gépem furán viselkedett. Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés

Szóval csak ott fordult ez elő, hogy lett egy kép, ami komplett fekete, egy fehér csíkkal (gondoltam akkor, túl gyorsan nyomtam rá az előző kép után az újabbra, ezért valami hiba volt), volt 3-4 olyan kép, ami full lilás színű (mikor visszanéztem laptopról, gondoltam, áh, a nap), és volt 3, ami mint mikor a TV szakadozik, keresztbe fehéres csíkok, egyik képen egész sűrűn, másik kettőn is észrevehetően.

A gép amúgy egy ős kodak (12 éves digitális). ELőtte, utána semmi hiba nem volt. Valami eszköz zavarhatta, esetleg a nap, vagy micsoda?


2016. nov. 3. 06:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

a nem troll kérdést meg azért írtam ki, mert nem akarom hogy valaki azzal izéljen, hogy jaj a géped tuti megérzeett valami katonai izét, és jaj levadásznak fuss, stb

tényleg érdekel, hogy lehet-e bármi arra, ami negatívan hathat kamerára

2016. nov. 3. 06:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem volt hideg és párás a levegő?
2016. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A goldengate a bermudaháromszöghöz közel van?
2016. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a Bermuda-háromszög lehet az oka. San Francisco Kalifornia bal partjánál van, a Bermuda-háromszög pedig jobbra. Lehet a hatalmas vasszerkezet okozott zavart.
2016. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

párásnak párás volt, de nem hideg

de amúgy lehet a pára mókolt közbe

2016. nov. 3. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Feltudnád tölteni a képeket pl. a kephost.com-ra? Megnézném a képet és az Exif adatokat.
2016. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy szimplán haldoklik az elektronika. Az első kompaktommal én is így jártam,de addig jó pár évet kiszolgált. Kisebb csoda, hogy 12 év után a tied még bírja.

Ha már ott vagy az USA-ba érdemes venni ott egy új gépet, mert lényegesen jobb áron vannak.

2016. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

amúgy jaja, egész kis faja cucc (van otthon újabb, jobb, Olympus; de az nagyobb, bár nem tükörrefis, meg fényre finnyásabb, és újabb, és drágább, és inkább nem hoztam magammal erre a 7 hónapra :D), csak már akksit zabálja (alkalinnal kb fél nap városnéző használat után, újratölthetővel 2 nap városnéző használat után hal meg, hogy megette az elemet)


[link]

[link]

[link]

[link]


itt a képek

a jóképű szakállas úriembertől tekintsünk el :DD

2016. nov. 4. 02:51
 9/11 A kérdező kommentje:

ja meg még annyi, hogy azóta semmi baja, minden klappol (ivéve az elem evés, de az már szerintem úgymarad)


szóval fura

2016. nov. 4. 02:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem se elsőre adta meg magát hanem időnként állt elő a probléma. Valszeg kontakt hiba valahol.
2016. nov. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!