Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Érdekelne, hogy fényképészek...

Érdekelne, hogy fényképészek közűl, ismeri-e valaki a következő modelu fényképezőgépet: Canon eos Rebel T2i,550D?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény róla, pozitív-negatív? Dolgoznom kell vele, de még nem használtam? Illetve makró fotózásról van szó, és 1:1-es makró obiektív is van vele? Valaki esetleg fotózott már ékszereket, tapasztalat ilyen téren valakinek?

2016. nov. 7. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerem de még nem fotóztam vele, viszont a Rebel széria nagyon jó, ilyen a T5 is ami az 1200D, és teljesen jó. Viszont kitben nem fogsz kapni jó makró objektívet. Megveheted külön a Canon EF 100mm f/2.8 IS USM Macro-t, és azzal már elég jól lehet makrózni viszont nem tudom hogy eléri-e az 1:1-t. Szerintem egy jó gép a specifikációk alapján.
2016. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, amúgy nem vagyok fényképész, csak nagyon szeretek fényképezni és teljesen ismerem a témát. 14/f
2016. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 550D 6 éve, mikor megjelent, akkor az addigi 3 számjegyes nevűeknek nem egyszerű folytatása volt, hanem többet tudott. Ma nyilván egy 6 és fél éves gépnél vannak már jobbak, de hát általában drágábbak is.
2016. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ár igazából nem számít, a lényeg, hogy ékszer fotózásról van szó, ez még megfelel, de ha legjobbat szeretnék, melyik lenne?
2016. nov. 15. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a legjobbat akkor szerintem Canon EOS 5D Mark IV-et, a 100mm-essel. Amúgy #1-es vagyok
2016. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Témán vagyok.
2016. nov. 19. 10:28
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] ez van rá csatlakoztatva, a gépre. ez eléggé jó szerintem.
2016. nov. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!