Vélemény a kameráról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék venni egy kamerát hobbi felhasználásra,de nemtudom hogy ebben az árkategóriában van e jobb.Egy Panasonic HC V 180-as kamerára gondoltam.Ebben az árban van a piacon jobb videokamera?

2016. nov. 11. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a "ratyi minőség" kategória.


Ezt tudja egy Pana Fz1000: [link]


Ezt meg az FZ300: [link]

2016. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt írtam hogy nekem kézikamera/videókamera kell HOBBI célra.Közel sem fontos hogy tudjon 4k felbontást,csupán annyi volt a kérdés,hogy ebben az árkategóriában(70-80 ezer között)van e netán a piacon jobb kamera.Amit írt,az nem 80 ezer ft hanem 180-200 ezer.
2016. nov. 11. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Teszt videókat kell nézni youtubeon, azt kell megvenni amelyik képminősége megfelel az Ön elvárásainak. Bár ebben az árkategóriában nincs képminőségben olyan szembetűnő különbség, inkább szolgáltatásban. Vagyis az optikai zoom, nagylátószög, ill. állóképkészítés funkciókban lehet különbség.


A fenti két fényképezőt nem a 4K miatt ajánlottam, hanem hogy lássa 1080p-felbontásban ilyen képminőség is létezik.

És, ha nem sürgős a vásárlás akkor én inkább gyűjtenék egy normális kamerára.

2016. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm a segítséget! :)
2016. nov. 11. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha feltétlenül kézikamerában gondolkodik akkor a Panasonic HC-V770 sem egy rossz vétel:


[link]

2016. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!