Miért szidja mindenki az "olcsó" telefonokat?

Figyelt kérdés

40-50-60 ezres kategóriába tartozó nem kínai (LG, Samsung) telefonokat miért szidja mindenki?

Pl. ott az Lg G3s, vagy a K10, elég jónak tűnnek papírforma alapján, jó a kamerájuk, mégis leszólják, de az összes többit is... Ha olcsó telefon akkor azért rossz, ha középkategóriás akkor azért mert drága de nem elég "okos" meg nincs benne hethenhét mag, megy százhúsz mega ram, ha meg drága akkor csak azon kiváltságokat beszélnek róla akik meg tudják venni.

Szóval mi a baj a középkategóriás telefonokkal? Fényképezni, telefonálni, sms-t, üzenetet írni lehet velük.

Én is most LG-t akarok venni, mert a Samsungok nem tetszenek. De ki mit ír róluk.


2016. nov. 21. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában kvázi 20-30 ezret fizetsz a márkanévért. 50-60 ezerért olyan B brand telót kapsz hogy a bokád lef.sodod és ma már ezeket is lehet itthon gariztatni sokszor normálisabb a szervizhálózata mint a nagy gyártóknak. Röviden ezért.
2016. nov. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És ezt miért a "Fényképezőgépek, kamerák" kategóriiába írtad? Csak a kamerája érdekel?


Egyébként megcáfollak: nem szidja őket mindenki. Például én sem. Meg a szomszédom, a Feri sem. Ne általánosíts.

2016. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amiért 2 éve még ujjongtak az ma már ki ment bóvli.


Amúgy meg a kamera relatív. Akár egy 30 ezer forintosnak a kamerája is nagyon jó képet készít, ahhoz képest hogy milyen bolhafsznyi optikája van.


Egy fullframe géphez képest meg a legjobb mobilos kamera is csak fika.

2016. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Véletlen raktam ebbe a kategóriába, reflexből rányomtam.

Nem csak az a lényeg, csak érdekelt hogy miért van az hogy sok mobilarénás hozzászólásban sorba fikázzák a telefonokat, szinte mindegy melyikről is van szó.

2016. nov. 21. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán mert van náluk jobb? Nem nehéz logika
2016. nov. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!