Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért nem működik a fényképező...

Miért nem működik a fényképezőgép akkumulátorral (töltős elem)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy Fujifilm Finepix s16000-as fényképezőt. Adtak hozzá négy akkumulátort(töltős elemet). Miest megjött töltöttem az akksiba egy kicsit hogy csak úgy kipróbáljam hogy működik e és akkor még semmi baja nem volt. Azután éjszakára fennhagytam tölteni az akksikat. Beleraktam a fényképezőbe és nem kapcsol be csak nagyon halkan felbúg egy kicsit a zoom motorja meg megvillan a led, de az elem biztos hogy fel van töltve mert ha másba belerakom akkor működik. Kipróbáltam másik akksival azt is feltöltöttem és beleraktam, bekapcsol de kijelzi hogy le van merülve az akksi és ki is kapcsol. De ha sima alkáli elemet rakok bele akkor hibátlanul működik.

Nem tudja valaki hogy miért van ez?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. nov. 23. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy is Ni-mh-ra volt állítva de sehogy sem jó.
2016. nov. 24. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!