Szeretnék vásárolni egy kamerát 100. 000 alatt?

Figyelt kérdés
100 alatt volna a legjobb, egy canon lenne a cél, de ennyiért nem nagyon árulnak... Szóval egyéb márkákat, esetleg oldalakat javasoltok? Tippek?

2016. dec. 27. 17:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Egy tippem van: legalább nagyjából írd körül, mit szeretnél, mert nem vagyunk gondolatolvasók.
2016. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

ha egy tízessel megfejeled:


[link]

2016. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Kamera, azaz videófelvevő eszköz?

Vagy fényképezőgép?

Szerintem az utóbbi. A magyar nyelvben erre a két külön eszközre más szó is van.

Mindegy.


Írd le pontosabban, hogy mit szeretnél, mire használnád, mit tartasz benne fontosnak, milyen szinten vagy.

Szerintem jobban járnál, ha használtan vennéd.

2016. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Amúgy: [link]
2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Jó a Canon, de ne légy már ennyire márkafüggő!
2016. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
A második jól írta, EOS 1200D + 18-55mm IS II. Jó kis objektív, de ne gyűjts majd pénzt állványra, esetleg távkioldóra, és egy másik objektívre ha komolyabban bele akarsz menni ebbe az egészbe. Nekem kB 1 éve van DSLR-em és 7 hónapja bánok vele profin, pedig csak 14 vagyok. 7 hónap alatt megtanultam hogy mennyire jó is a teljes manualitás, és most jelenleg egy olyan obim van amin no autófókusz, régi 1987-es. M42-es, javaslom ha majd megtanulod az alapértékeket és nem nagyon kell AF akkor szerezz be egy ilyen optikát. Nagyon olcsók és jók is.
2016. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! videókamera, és mivel képzőművész vagyok arra használnám, hogy felveszem miközben rajzolok/festek. Megpróbálok egy kicsit jobban informálódni a kameravásárlás témában :)
2016. dec. 27. 22:35
 8/27 anonim ***** válasza:

Köszi a pontosítást! (csak mostanában annyian a fényképezőgépet kamerának hívják)

Akkor. [link]

Szerintem ez jó lenne, érintős kijelzős, fhd, van benne stabilizátor még Canon is.

Bocsi ha eddig bunkó volt a stílusom, csak mostanában annyi: "láttam két képet, veszek egy gépet max száz forintért, de profi akarok lenni" típusú kérdezővel találkoztam.

2016. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Nekem kB 1 éve van DSLR-em és 7 hónapja bánok vele profin, pedig csak 14 vagyok."


Ezeken olyan jót derülök mindig.

2016. dec. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#6 "de ne gyűjts majd pénzt állványra...."


????

2016. dec. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!