Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik Instax Mini fényképezőg...

Melyik Instax Mini fényképezőgépet vegyem?

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretnék egy Instax fényképezőgépet venni.

Instax Mini 8 + 40 darab lap hozzá

Instax Mini 70 + 10 lap



#analóg #Instax #mini8 #mini70
2017. jan. 2. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
És azt fogod megvenni, amelyiket én választom? Biztos nem vagy százas.
2017. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy ennek a gépnek semmi értelme, válaszolok.

A mini70 szélesebb körű módokkal kecsegtetx köztük a valószínűleg fényképezéshez nem értéknek mini szelfi tükörrel. Így segítve az ökörködve készült fotók sikerességét. Van rajta állványbemenet, bár értelmét nem igazán értem manuális mód úgysincs rajta.

Nem csupa műanyag, mint a mini 8.


Mivel a lap hozzá rohadt drága én inkább a 8-at ajánlanám ez a pár plusz funkció Ben hiszem, hogy fontos lenne az ökörködéshez.


Most jöhetnek a polaroid fanok, hogy azonnal kész kép, ennek van varázsa, háát szerintem ehhez elég drága játékszer. Másrészt kézzel foghatót, nagyobbat olcsón szerezhet az ember (az nem is fakul olyan gyorsan). A gyorsan készhez meg ott vannak a beülő fülkék, be lehet menni a haverokkal hülyülni és szerintem elég evyszer-egyszer egy ilyen élmény- rögtön fogható képpel.

2017. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat a hibákért, telefonról írtam.
2017. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!