Sjcam sj5000 az Ebayes és magyar boltban kapható között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem h adott egy sjcam sj5000 gopro utánzat az ebayen amely 5000ft és ugyan ez itthon a többszöröse, nah most gondolom az ebayes "hamisítvány" lehet az árkülönbségből adódóan, a kérdésem az hogy mennyivel más a kettő, megéri e a "hamisítvány" nem komoly, hobbi szintű felhasználásra?

2017. jan. 3. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem pont ilyen van, eBay-ről.

Én alapból tudtam hogy "Hamisítvány" de inkább nevezzük egy olcsó kínai kamerának, mert se a dobozán se a kamerán nincs márka, szóval gyakorlatilag mégse hamisítvány.


6.000 ft volt, én a kocsiban használom, ha hosszabb útra megyek benyomom hogy egy esetleges balesetnél legyen bizonyítékom. Erre jó, de pl Youtube vlogolásra már nem ajánlanám :)

2017. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
SJCAM nincs ráírva semelyik 6000 ft alatti termékre sőt talán 10.000ft alatti ra sincs. Amit te akarsz simán SJ5000,4000 valami kínai cucc, vízálló(ami kíváló és igaz) meg 1080p stb. múlt hónapban érkezett nekem SJ5000 480p minőséget tudta csak felvenni, írtam az eladónak 3 nap múlva küldött egy másikat, most azt várom de szerintem 6000ft bőven megéri. Semmi különbség Magyarországi és az eBayes között. Talán magyarországi pár daraba van WIFI
2017. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jah igaz tényleg csak annyi van hogy sj4000,sj5000

nah mind1 majd még meglátom hátha veszek,

azért köszi :)

2017. jan. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!