Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sj4000 wifi akciókamerám 3...

Sj4000 wifi akciókamerám 3 percnél miért nem vesz fel többet? Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor eléri a három percet, még átmegy egy- két masodpercet aztán másik videót kezd, ami szintén csak 3 perces lesz. Próbálgattam mindent állítani, de nem sikerült. Mit gondoltok? Van valakinek valami ötlete, volt esetleg hasonló baja?

Előre is köszike :*



2017. jan. 3. 23:35
 1/7 ThodEE GoD ***** válasza:
Miért baj? Egy alap múvi méker képes összepakolni egy fájlra, pár kattintás az egész ;)
2017. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemcso ***** válasza:
Mert az ilyen akció/autós kamerák úgy működnek, hogy a tároló telítettsége után a legrégebbi állományokat kezdi felülírni az újakkal. Ha egyetlen fàjl lenne, minden menne a levesbe.
2017. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Logikus volt hogy össze kell tenni majd, sok újat nem mondtál. És azért idegesít, mert tegyük fel elmegyek, csinálok egy 20 perces videót aztán két 10 perces videót akkor az összesen 7+4+4=15 videófájl darab. Na akkor ebből összevagdalni azt a harom videot ugy hogy egyik se kerüljön a masikhoz annak nem látom értelmét.


2. Nem tudnál valami forrást küldeni?

Mert úgy érzem, hogy csak kitaláltál valamit és ideírtad... végignéztem pár kérdést és másnak meg kb 36 perces videot csinal... és nem logikus, hogy ha betellik a tárhely akkor leáll a felvétel? Amikor a legnagyobb felbontásban elkészítve is majdnem 5 óra kissebben pedig 10 óra hosszú. Szóval ha esetleg betellik akkor logikusabb hogy leáll a felvétel mint hogy a régebbit törli...

2017. jan. 4. 10:28
 4/7 A kérdező kommentje:
*nem látom értellmét annak hogy vagdossam a videót.
2017. jan. 4. 10:30
 5/7 nemcso ***** válasza:
És miért lenne logikus a leállás ? Nem fogsz minden felvételt publikálni, felhasználni, majd törőlni a kártyáról. Előfordulhat (ha nem nálad, akkor a maradék 99% felhasználónál), hogy napokig, hetekig nem használja, majd előkapja és hajrá. Ha tele van a kártya sem jár úgy, hogy abban a hiszemben sportol/vezet, hogy megy a felvétel. A régi, érdektelen felvételek meg törlődnek az újak által. Ez van, ez a bevett gyakorlat, ezt kell szeretni.
2017. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat mindegy ha megis igy van akkor a gyartonak az ilyen olxan nonemu felmenoit :D 30 000ert igazan radobhatgak volna egy beallitast h egybe vegye


Koszi a valaszokat :)

2017. jan. 5. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Közben meglett én állítottam el 😀

Köszi a válaszokkat azért

2017. febr. 4. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!