Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Water Wolf kamerám úgy néz...

Getair kérdése:

Water Wolf kamerám úgy néz ki, hogy csak hálózatról működik, akksiról nem. Kell valahogy aktiválni az akksit? Mi lehet a gond? A gép zsír új.

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz az akksid.
2017. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A használati utasítás mit ír? A kereskedő mit mond?
2017. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kereskedőt nem értem ma el. Még próbálkozom, de "kereskedő", max a cserében tud segíteni. Használati útmutató és az oktatófilmek nem rendelkeznek erről.

Még adok egy sanszot, ma éjszaka hálózatról próbálom meg feltölteni. Csak azt gondoltam, hátha valakinek már van ezzel a kamerával tapasztalata, de sehol nem találtam.

2017. jan. 27. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Charging the camera:


Sometimes we get customers with problems charging their cameras. This is usually caused by not using a USB port that has enough power output to charge the battery. Older computers may have USB ports that were never designed to power or charge devices and some won't output enough to work if you have other USB items plugged in at the same time - even though the LED lights up like it is working!


Try another port on your computer or we recommend using a proper wallcharger, such as the one for iPhone or Smartphone, as it will charge your camera quickly and efficiently so you can spend more time on the water! If you still think your camera is faulty, bring it in to the store where you bought it, with your proof of purchase.

2017. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Délután feltettem a telefonom hálózati töltőjére, ha kialszik a kék led (ami a teljes töltöttséget jelzi, kipróbálom. Ha ezután sem megy, hétfőn felveszem a kapcsolatot a kerekedővel.
2017. jan. 27. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos?
2017. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kamera az egész éjszakás töltést követően sem indul el a beépített akksi meghajtással, kizárólag háéózatról üzemeltethető. Btw 10 óra töltés után sem aludt el a kék led, ami az akksi teljes feltöltését hivatott igazolni. Egy jó customer complain-t megér a dolog. Hétfőn vissza a feladónak:(
2017. jan. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!