Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy tudnám Canon gépemet NFC...

Macy@ kérdése:

Hogy tudnám Canon gépemet NFC funkcióval csatlakoztatni az okostelefonomhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Canon 1300D gépem van, amit nem tudok csatlakoztatni NFC-vel a telefonomhoz. WiFi-n keresztül sikerült, viszont, ha nem vagyok internet közelében, akkor is szeretném gyorsan csatlakoztatni a két készüléket.

Ha a kamerán megjelölt helyhez érintem a telefonomat, akkor ezt írja ki: "Cannot connect to the camera. Check the camera settings." - viszont a beállításoknál semmi erre vonatkozót nem találtam. A kamerán engedélyezve van az NFC funkció. Nem értem mi lehet a probléma!


21/L



2017. febr. 1. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de wifin keresztül, közvetlenül is kapcsolódhatnak egymáshoz, semminek nem kell a közelében lenned.

https://www.youtube.com/watch?v=a_dKKymqV08

2017. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!