Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Elhajlott a kamerám SD kártya...

Elhajlott a kamerám SD kártya bemenete és eltört a memória kártya. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy Sony CyberShot DSC-W830-as fényképezőgéppel van a baj.

Elhajlottak azok az érzékelők, amik hozzácsatlakoznak magához a géphez, így nem tudom belerakni a kártyát. Amikor kipattintottam a helyéről utoljára (fájlmásolás miatt vettem, ki), akkor el is tört a kártya. Küldök képet is, hogy hogyan néz ki, ha nem lettem volna elég érthető. Előre is köszönöm a segítséget!



2017. febr. 4. 20:34
 1/4 holnaptegnapja ***** válasza:

Hol látható az a kép a hibáról?

Nálam sehol.


Azt sem értem, hogy egy SD kártya foglalat hogyan tud "elhajlani"?


Meggyulladt?

2017. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így néz ki: [link]
2017. febr. 4. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
szervíz
2017. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mégis milyen válaszra számítottál? valami elromlott a fényképezőgépedben. vidd el szervizbe és a szerelők majd megmondják, hogy javítható-e (valószínűleg igen) és ha igen, akkor mennyiért. mivel ez nem garanciális gond, sőt kifejezetten nem rendeltetésszerű használatból eredő meghibásodás, szinte biztos, hogy mindenképpen fizetned kell érte valamennyit, esélyes, hogy nem is lesz olcsó.


a kártya törése valószínűleg nem olyan hatalmas gond, mert az SD kártya csak egy nagy műanyag lap, néhány érzékelővel. a memória chip a belsejében van és icike-picike, a hozzá vezető áramkörök meg nem annyira törékenyek, úgyhogy a fényképeket valószínűleg a törés ellenére is le tudod tölteni a kártyáról. sőt tovább használni is studod a kártyát, bár a törés ezt megnehezítheti és további gondokat is okozhat majd, úgyhogy túlzásba vinni nem érdemes.

2017. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!