NIKON Coolpix L340?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Szép képet készít? Tapasztalatok?

2017. febr. 11. 17:11
 1/3 anonim válasza:
Egy ismerősömnek nagyon hasonló fényképezőgépe van. Nagyon szép képeket készít, könnyen használható. Én is fényképeztem vele és csak jót tudok róla mondani. Nem tudom, milyen fényképezésre kellene (csak hobbi vagy komolyabb), de tényleg egy nagyon jó gép. Remélem segítettem
2017. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akiknek nincs különösebb elvárása egy géptől azoknak jó. 100ezer forintig ugyanazt a szenzort rakják a gépekbe mint ami ebben is van. Amiben különböznek a gépek az az optikai zoom, és egyéb szolgáltatások. Ami ma már gyengének számít a sima HD videó felvételi lehetőség. De ezért az árért egy korrekt masina.
2017. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettetek és amúgy hobbi fényképezésre használnám, válaszok alapján fogom is :D
2017. febr. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!