Mennyire nehéz megtanulni fényképezni tükörreflexes géppel?

Figyelt kérdés
Belépő gépre gondolnék...most egy bridge kamerám van.

2017. febr. 25. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Arra gondolsz, hogy meg kell nyomni a gombot, miközben belenézel a keresőbe?

Az valóban nehéz.

2017. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

mennyire nehéz gulyáslevest főzni?


kb ilyen szintű hülyeséget kérdezel

2017. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tükörreflex csak annyit tesz, hogy egy tükör által reflektált képet látsz a keresőben


a fényképezés módja és elve ugyanaz mint a bridge-nél

2017. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Azért ti nagyon jól nyomjátok. Én a bridge után megtanultam az atomfizikát, és csak utána sikerült a tükörreflexes gép kezelését nagyjából megértenem.
2017. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyire nehéz egy tál pacallal a kezemben tv-t nézni? És igen, nagyon nehéz megtanulni úgy hogyha szart sem tudsz róla, nem nézel utána antiszociális leszel hogy még véletlenül se halld meg hogy valaki azt mondja hogy ISO vagy rekeszérték. Tükrös gép nélkül is meg tudod tanulni a fotózást, elég hozzá egy telefon, pár könyv, internetkapcsolat ha meg még ha időd, pénzed is van akkor egyetem. Bocs ha tévedek de te szerintem az az ember vagy aki csak úgy 3 kép után odaírja paint-tel a képeihez hogy ez meg az Photography. És nem abból a célból hogy felépíts egy nevet hanem mert azzal leszel menő. Az ilyeneknek filmes gép kéne amiben nincs fénymérő, hogy legalább bizonyítsák be hogy nem az automata módot használják.
2017. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt mindkét félnek igaza van meg egyiknek se.

Egy nagyon gagyi bridge után egy komolyabb tükörreflexest nyilván sok idő megtanulni kezelni. De elvileg egy bridge is tudhat komoly dolgokat és lehet neki sok sok funkciója.


De a tükörreflex önmagában csak egy mechanizmus a komoly funkciók nem a tükörreflex feltétele. (Többnyire)

2017. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"amiben nincs fénymérő, hogy legalább bizonyítsák be hogy nem az automata módot használják"


Szóval szerinted, kedves ötös, az élet a manuális módnál kezdődik? Aki záridő- vagy rekesz-előválasztást használ, az - hogy téged idézzelek - szart sem tud? Lehet, hogy visszaadom a diplomámat, mert én bizony az esetek nagy részében rekesz-előválasztást használok.

2017. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy mindig is azt kell használni, hanem azt hogy ha valaki komolyabban akar ezzel foglalkozni akkor ott már egyértelmű hogy tudja kezelni a gépet manuálisan.
2017. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!