Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyiért lenne reális meghird...

Mennyiért lenne reális meghirdetnem egy ilyen fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
canon eos 1300d, két obival (18-55 és 75-300)minden egyéb tartozékával. Nyáron lett vásárolva, ajándékba kaptam a páromtól(előtte nikonom volt azt használtam) de ezt a canont egyáltalán nem, 2X ha elővettem, szóval nem hazudok ha azt mondom, hogy vadi új az állapot, alig lett vele fotózva. Új ára 550euro volt (vagy 165 000) szerintetek mennyiért hirdessem, hogy legyen esély eladni, lehetőleg elég hamar? és milyen oldalon?

#Canon #EOS #eos1300
2017. ápr. 2. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tartsd meg.

(mert már újonnan, gyári áron sem érnek annyit, mint kapni szeretnél érte)

A Nikon gépek és a Canon reflexesek, legjobb gyártásaik a 3 számnevű verziók.

De, ne hallgass rám.

2017. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm de szeretném meghirdetni, talán olyan 100-110000ért sem menne el? nem használom, a jogosítványomat csinálom, és arra kéne még egy kis pénz :S az fontosabb most nekem, mint egy gép
2017. ápr. 2. 23:36
 3/12 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


Az anyagi (pénzügyi) helyzetedet Te látod.


A jogosítványról (megértve a pénzügyi gondod), hogy ...

inkább nem nyilatkozom.

Azt áldom, hogy az én jogsim még nem volt ennyire üzletági történet.

38 éves a jogsim.

Mindenből pénzt akarnak.

Már az sem számít, hogy családon belül.

Ez ami azt mutatja, hogy hol tart az ember az egoizmusban.


Amikor ellopták a fényképezőm, az nekem az jelentette, mint ha le amputálták volna a fél lábam.

Ezek szerint Neked a fényképződ csak egy "gép".

Híres fotósoknak a élete a fényképező gépeik voltak.


A jogosítványod nem tenném fel egy fényképezőgép eladására.

Mert a fényképező az pont úgy egy eszköz az önkifejezésre, mint egy autó.

Nincs más megoldásod?


Szervusz,


Blanka

2017. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát megmondom őszintén nálam ez az egész úgy jött hogy: az előző páromnak volt egy nikonja, vagyis közösen használtuk, de ő vette. Lovagoltam sokáig és versenyekre mentem vele lovakat fotózgatni. Aztán már rég nem voltunk együtt. Lett egy új párom, akinek mondgattam, hogy jó lenne egy jobb gép, hogy ha kirándulunk vagy családi esemény van legalább kicsit hasonlítson már arra a kép, amit valóban ott látunk. Egyszer tök véletlen meglepett ezzel a géppel. Neki eléggé sok pénze volt, nem volt nagy költség. Namár azóta vele sem vagyunk együtt, én meg annyira jól nem állok azért anyagilag. Fényképezőt meg egyáltalán nem használom. Annyira nem is értek hozzá, nekem ez nem hobbi, annyi, hogy tudom az alap beállításokat (blende, iso, záridő, ezeket mit miért és nagyjából ennyi) a jogsi meg nagyon kéne és igen, sajnos sokkal több, mint amennyire számítottam,kérni nem aakrok senkitől, suli melett meg nehéz még ennyit keresni, hogy gond nélkül kifizessek 300 000-t :S
2017. ápr. 3. 00:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel a jófogásra és a hardverapróra.
2017. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező.


Örülj, ha valaki komolyan vesz.

Ezt nem sértésnek szántam.

Inkább nem a jogsid félteném, hanem a családod.

Ennyi, és bocsi.

2017. ápr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsò ezt most nem èrtem mire fel ìrtad, ne is haragudj :s
2017. ápr. 3. 01:15
 8/12 anonim ***** válasza:

kérdező:


A 4#-es válaszod alapján "mire föl"? - gondolom a válaszom.

2017. ápr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De hogy a családom mièrt fèlted... èn tènyleg nem èrtem mi hatalmas kivetni valò van a 4. Vàlaszomban, de biztos...
2017. ápr. 3. 01:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs annál izgalmasabb , mikor egy anyagi problémával küzdő ember találkozik egy lelki problémával küzdő egyénnel...:)
2017. ápr. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!