Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik fényerős, manuálfókusz...

Létezik fényerős, manuálfókuszos, de exif adatot is átvivő objektív Nikonra?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha nem akkor miért nem lehet megoldani? Olcsóbb lenne nyilván, az meg nem érdeke a gyártónak?
2017. ápr. 14. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez? Lehet vele manuálfókuszálni, nem drága, klasszikus a kinézete, és rekeszállító gyűrű is van rajta. [link]

Miért szeretnéd az EXIF adatokat? De legolcsóbb, ha leírod egy papírra :D Nyilván ez egy elég kényelmetlen megoldás. De át is lehet írni az exif-adatokat.

2017. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit pontatlanul írtam ki a kérdésem. Azzal hogy átviszi az exif adatot, az elektronikus kontaktra gondoltam. Nem az exif a lényeg, hanem hogy bizonyos típusok, mint pl. az enyém is (D80) nem mér fényt nem cpu-s objektívvel. De tudtommal nincs is olyan objektív ami manuál fókuszos lenne, fényerős, és fényt is mérne vele a gép. Ezért kérdem, Ti hátha tudtok ilyenről. Azért jutott eszembe, mert egy-két Sigma és Samyang/Wallimex objektív létezik, ami full manuál, de szintén nincs cpu rajta, így az én gépem kilőve, minimum D200 vagy D300 kéne hozzá.
2017. ápr. 15. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!