Samsung Galaxy J 5 (12mp) vagy inkább sj-cam?

Figyelt kérdés
A fent látható telefonon van ami elég jo képeket készít vár lehetne jobb is ... Ha vennek egy 14 mp s sj-cam ot szerintetek megérné. Nagyon szeretek fotózni de mégjobban szeretnék minőségibb gépeket csinálni.

2017. ápr. 21. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ezen a szinten akarsz fotózni akkor bőven elég egy 7megapixeles mobil. nem nyújt annyival többet a 12mpixel mint amennyivel többe kerül.
2017. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sjcam egy akciókamera, videózásra van nem pedig fénykép készítésre.
2017. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az sjcam nem fotózásra való. Az egy akciókamera. Szerintem maradhat a telefon.
2017. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vegyél egy samsung galaxy s6ot :) enis imadok fotozni es mikor már komolyan elkezdett érdekelni ezt a telot vettem meg és szinte hibátlan /tökéletes/profi képeket csinal csak ajánlani tudom :)
2017. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
S6 árából már rendes fényképezőgépet is vehetne, ha ez érdekli...
2017. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen de igy nem csak egy fenykepezogepet vesz hanem egy komolyabb kategorias telefontis :( en rengeteg videot megnéztem és 100 ezer forint feletti jóval nagyon fenyképezögépekkel is simán felvette a versenyt :)
2017. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De azzal nem tud tanulni, manuálisakat beállítani;) /olyan szinten/ plusz egy 1/2.3 vagy annál kisebb szenzor soha nem fogja felvenni a versenyt egy min. 1 colos szenzorral.
2017. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!