Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik digitális fényképezőgé...

Létezik digitális fényképezőgép modell gyerekeknek fejlesztve, azaz egyszerűen kezelhető, minimális funkciókkal rendelkező, stb?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az olcsó, kompakt készülékek megfelelnek erre. Pl. ez:

[link]

Kicsivel többért már kifejezetten jót is lehet kapni, Nikont pl. Bár szerintem ha van a gyereknek okostelója, akkor úgyis azzal fényképez.

2017. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szabimester1 válasza:
Persze csak vizet frocskol nem pedig vakuzik😂
2017. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Az olcsó, kompakt készülékek megfelelnek erre"


nem a kérdésem lényege az volt, hogy létezik-e direkt gyerekeknek fejlesztett, 4-5 éveseknek

2017. máj. 12. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Erről nem tudok, de valójában nem is egészen értem, hogy mi a markáns különbség a könyen kezelhető, viszonylag kevés funkcióval rendelkező, kompakt, azaz kicsi (és mellesleg olcsó) készülék és a kifejezetten gyerekeknek fejlesztett, egyszerűen kezelhető, minimális funkciókkal rendelkező készülék között. Ha a design hiányzik, ragassz rá matricákat.:-)
2017. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, létezik ilyen piaci szegmens, ezeken a gépeken általában nagyobbak a gombok, kevesebb van belőlük, játékosabbak a mintáik, színeik, strapabíróbbak, kevesebb a mechanikus alkatrész, nem jön ki a zoom optika, hogy ne sérülhessen, mert egy gyerek valószínűleg kevésbé tud vigyázni rá. működésben nem hiszem, hogy sok a különbség. egy egyszerű automata kompakt ugyanúgy mindent megcsinál magától és egyszerű a használata. legfeljebb az ezen felüli további lehetőségek hiányoznak a gyerek fényképezőgépekből, hogy ne is lehessen semmit elnyomkodni rajta...


Google keresés első találat: digital camera kids

[link]

2017. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pa-lee válasza:
2017. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jogos a kérdés. Sokat mérgelődtem ezen én is, a lányaimnak (4, 7 évesek) szerettem volna venni fényképezőgépet, de mind katasztrofális képeket csinál! Az 1,3 meg a 2,1 megapixel egy rakás..... Alig látszik valami a képeken, szemcsés, homályos, teljesen felesleges volt 10-16-21 ezreket beleölni! Az imént belinkelt játékneteset is vettem,kettőt is, a VTech Kiddizoomjára is kiadtam egy csomó pénzt, és még a Fisher-Price márkás fényképezőgépét is megvettem huszonezerért, egyik sem ér fabatkát sem! A lányok kattintottak kettőt vele, aztán meg is unták, mert alig volt látható a képeken valami. Tényleg inkább egy felnőtteknek való, egyszerű gépet érdemes venni, csak az meg nem ütésálló, csak egyszer essen ki a kezéből, és vége. Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy egyetlen cég sem képes egy egyszerű, szép dizájnos gyerek fényképezőgépet csinálni, ami látható fotót készít?! :O Pedig nem lenne szerintem túl anyagköltséges, 2 dolog kell bele: ütésálló külső réteg, meg egy normális megapixeles kijelző. Ennyi. Nem hiszem el hogy ez ennyire bonyolult és felfoghatatlan a játékgyártó cégeknek.....
2017. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!