Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik DSLR fenykepezot vegyem?

Melyik DSLR fenykepezot vegyem?

Figyelt kérdés
Szeretnek hasznaltan vasarolni DSLR fenykepezot, portre,allatok, termeszet fotozasara ( Es fullHD video keszitesere). A keret korulbelul 80ezer forint. Szerintetek melyiket lenne erdemes valasztanom? Nikon d3100, nikon d90, canon 550d, canon 1200d. Illetve majdnem mindegyiken 18-55mm objektiv van, szoval kepminosegileg hasonlo tudasuak? Koszonom a valaszokat.

2017. jún. 6. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Használtan akarsz ilyen gépet venni?


Van különbség a egyes 18-55mm obik között.

2017. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, hasznaltan.
2017. jún. 7. 04:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt Nikon D3100, én arról váltotam Canon 550D-re. Ég és Föld volt a különbség. Nem is említeném egy kategóriába, még az 1200D is picit gyengébb az 550D-hez képest.


Ha választani kellene akkor a D90 és az 550D között döntenék.

2017. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!