Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért csinálja ezt a DSLR...

Miért csinálja ezt a DSLR gépem? Fotózok vele és fekete vagy félig fekete lesz a fotó?

Figyelt kérdés

Olyan mintha a zár / retesz, nem érne vissza időben. Van hogy teljesen, van hogy csak félig fekete lesz tőle a kép. Házilag lehet javitani? Nikon d3000es kis gép. Köszönöm!


Ui. Ha pl sorozatot nyomok akkor első x kép mondjuk szar és kettő meg jó...



2017. aug. 8. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál mutatni egy ilyen képet?
2017. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy házilag nem lehet megbütykölni. Szerintem ha egy szerviz normálisan és reális áron megcsinálja ,már össze teszed a két kezed.
2017. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a második redőnyre van állítva az exponálás, ezért feles-fekete a kép.Állítsd az elsőre a menüben.
2017. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pofibuki nem vagyok benne biztos hogy a gépen van ilyen beállítás kezdő szintű dslr kép
2017. aug. 8. 08:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Akad a zárszerkezet, vagy az optika lamellái betegeskednek. Házilag ne próbáld javítani, irány a szerviz, kérjél árajánlatot, ha sokallnál pár tízezret javításra költeni.
2017. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is produkált ilyet, teljesen véletlenszerüen fekete volt a képnek az alsó részének egy darabja, volt, hogy a fele, de olyan is volt, hogy csak egy vékony csík látszott a képböl. Nekem memóriakártya hiba volt, formázás megoldotta. egy próbát megér, mielött szervízbe viszed.
2017. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 4


Emlékeim szerint tükrösöknél alap dolog ez bár nem vagyok nikonos.Böngésszed át a beállításokat vagy reset.Ameddig nem bizonyosodtál meg a beállításokról, addig butaság szerviz meg "szerintem nem az" a baj...te dolgod;)

2017. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amúgy kb 25.000expos a gép tehát fiatal. Eddig nem volt semmi ilyen gond, de, megnezem a javaslatokat szerviz előtt. Köszönöm mindenkinek.
2017. aug. 8. 10:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bekrepált a zárszerkezet. Házilag nem tudod javítani és számíts arra is, hogy valószínűleg javítani sem éri meg, mert egy új zárszerkezet árából kis túlzással vadonatúj vázat veszel. Persze ha csak 25k expo van benne, akkor gondolom még új a gép, tehát garanciában tudod javíttatni, ez a nagy szerencse.
2017. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
25 000 expos gép már bőven nem garanciás... max. ha minden sz*t lefényképezett vele mondjuk 2 éven belül még. Kétlem.
2017. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!