Levois kérdése:

Motorozáshoz kamera?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék sportkamerát vásárolni, elsősorban motorozás rögzítéséhez. Nézelődtem elég sokat, a GoPro az én pénztárcámnak kicsit drága, de találtam hasonló készülékeket, mint például az SJ4000-es. Mi a véleményetek erről, illetve ti milyen más eszközt ajánlanátok hasonló árban? 20-25 eFt. Előre is köszi.

2017. aug. 11. 19:20
 1/2 anonim válasza:
Igazából az SJ4000 ebben az árban egy tökéletes választás. Ezt fáj bevallani, de bizonyos esetekben a színösszeállítása még szebb mint egy közép kategóriás GoPro-é. Amit kell azt tudja. Annyi a hátránya, hogy Full HD-ban csak 30 fps-el képes rögzíteni, és ez motorozás közben meglátszik. Nekem ez a tapasztalatom, és szerintem mellényúlni nem tudsz vele.
2017. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egy 4000+ a fullHD 60 fps miatt? Lehet még kapni olyat?
2017. aug. 14. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!