Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Megéri-e a plusz költséget a...

Megéri-e a plusz költséget a kihajtható kijelző?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem. Hogy neked fontos e valamiért azt meg te tudod.
2017. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Leginkább természetfotózásra használnám..

Csak nem tudom eldönteni, hogy milyen fajta fényképezőgépet vegyek:/

2017. aug. 21. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Gyakorlati haszna nincs. (bármit is mondjon a marketing szöveg)

Jelenleg az elérhető árú lcd panelek elérték a technikai fejlesztásek lehetősének a végét és a gyártók ilyen ötletekkel próbálják eladhatóbbá tenni a tv-ket és ilyen ötletekkel akarnak kitűnni a tömegből.

2017. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

**Előző voltam és bocs, az előző válasz sztornó!

Elnéztem és a hajlított/ívelt kijelzőre válaszoltam.


Sorry

2017. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez felhasználástól fúgg , én nem bántam meg azt a plusz költséget . Én a Nikon és a Canon gépeket ajánlom , de ha profibb szint felé törkeszel akkor csak is a cserélhető objektiveseket ill. amiknek ki vehető/cserélhető akkumlátorjuk van . Saját tapasztalat a Canon egy komolyabb nap 3 akksival el van , de ez használat függő . Ha komolyabb gépet akarsz ami bírja az 80ezer forinttól felfelé , de inkább 100ezer forint felett . Egy komolyabb szett amit én is használok ez még csak a félprofi cucc eddig ha össze számolom objektivek , állványok , táska , meg minden apro küytű már veri az 1-1.5 milliot természetesen nem egyszerre hanem apránként vettem meg a cuccokat , de ez igy is csak hobbi/mellék állás ebből meg élni nem annyira lehet .
2017. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Pl makró fotónál jól jön, amikor valami apró virágot akarsz lekapni úgy, hogy eszméletlen kifacsart helyzetben rögzíted a gépet lefelé lógatva az állványról.


Egy csomó másik helyzetben pedig teljesen irreleváns, hogy van e.



A kérdés, hogy mit értesz természetfotó alatt. Nekem pl madarászásnál sosem kellett, a fent említett virágot fotózásnál meg jól jött.


De kb a fotózások 1%-ban használom, abban az 1%-ban megéri nagyon is, kérdés, hogy nálad hány % lenne ugyanez.

2017. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a gépet alacsonyan kell tartani vagy magasra kell emelni akkor jóformán nélkülözhetetlen de legalábbis nagyon megnöveli a kényelmet.

Nem kell lefeküdni a földre ott ahol esetleg közönség is van, vagy nem megy tele a ruhád kullancsokkal pl. egy réten

2017. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
megéri
2017. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pl. Darazsak vagy méhek fotózásánál nem egy utolsó ha nem kell az orcádat a fullánkoktól 10 centire tartani... :DDDDD
2017. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták, tömeg fölé tartva vagy földközelben fotózva nagyon hasznos, szelfinél (vagy legyünk komolyak: művészi önarcképnél:) szintén elengedhetetlen. Pucér szomszédasszonyt a sarok mögül megörökíteni szintén jól jön, de ilyet ugye sosem csinálunk!
2017. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!