Blackmagic Pocket Cinema Camera vélemények?

Figyelt kérdés

Olvasgattam sok helyen róla, de a képminőségen kívül nem sok mindent tartanak pozitívnak benne. A felhasználó élményt egyenesen kiábrándítónak említik, ettől függetlenül kíváncsi lennék hátha valakinek van tapasztalata vele.


Mindennapi használatra kellene. Az ára $1000 és erre még rájönne pár objektív, lcd, mikrofon, gimbal, slider, stb.

Esetleg hasonló árfekvésben, hasonló minőségű kamera érdekelne még ha valaki tud ajánlani.



2017. aug. 24. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nekem sincs vele, de sokat nézegettem egy időben, végül mást választottam, mert nem felelt meg az igényeimnek. Valóban sok hátránya van, például a rettentően gyenge akksi, és hogy full HD a max felbontás, az is csak 30 FPS-ben. Viszont képminőségben a beszámolók és a felvételek alapján is a legjobb az árkategóriában. Ha kisfilmes lennék viszonylag korlátozott büdzsével, jó eséllyel ezt választanám, viszont vegyes típusú videós munkákra nem, mert egyszerűen nem elég rugalmas. Hobbira, kirándulásra pedig végképp elkerülném.
2017. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!