Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy müködik a Macro Extension...

Hogy müködik a Macro Extension Tube?

Figyelt kérdés
Vásároltam Autofokus nelkül es külön vele is. Elöször nelkül. Az eredmény nem jo. A kép nagyon rossz,manualisan nem tudtam bealitani. Erre vettem Autofokusszal,az eredmény ugyanaz. Egyszeruen a gép hiába fokuszál, a kép homyalyos,elmosodott. 13,21,31 mm röl van szo. a autofoksuz nelkuliek kisebb értékü mm-ek voltak...tapasztalat?vagy hogy csinaljam ha a kép allandoan elmosodott?

2017. aug. 26. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutass példát. Milyen záridőt használsz? Könnyen bemozdul ám. Állványról próbálod? Távkioldó?
2017. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Automata program,alvanyrol és nélkül is próbáltam.mindog ugyanaz.teljesen elmosódott
2017. aug. 26. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Példa? Alkalmazott záridő? Ne kelljen mindent harapófogóval kihúzni belőled!
2017. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne elmosódott... mivel a mélységélesség közelít a nullához már... pláne ha tág rekesszel dolgozol, akkor tényleg 0. Legalább f8-f16 kell hogy VALAMI éles legyen a képen. Ezért használnak macrora kiegészítő fényforrást, vakut, vagy lámpát.
2017. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!