Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok-e segíteni abban, hogy...

Tudtok-e segíteni abban, hogy honnét tudnék letölteni magyar nyelvű használati utasítást CANON EOS 30D fényképezőgéphez ?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de rápislantva a netre látom, hogy a 450D-nek van magyar használatija, olyan sok differencia nem lehet, ha valami nem világos, megkérded itt, szívesen válaszol bárki rá.
2017. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, találtam több hasonló típushoz használati utasítást, de azért keresek itt segítséget, mert az EOS 30D-hez nem találtam. Igazad van, vannak közös tulajdonságok az azonos családba tartozó gépek között, emellett igen sok eltérés is van közöttük. Szóval ha valaki tudna ebben segíteni azt megköszönném.
2017. szept. 15. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:

"de azért keresek itt segítséget, mert az EOS 30D-hez nem találtam"

Nem hát, az valahogy nehezen fellelhető. Mit gondolsz, miért ajánlottam másikat, meg a különbségek megtárgyalását? Mert tudtam, hogy nagy valószínűséggel nem találsz olyant. Mondjuk az olyan nem gyakori, ahol a kérdező a megátalkodottságban jó, a megoldás keresésében nem. De ajánlok egy kis jutalmat. Ha negyed éven belül felfedezed a 20D és a 30D közötti 3 különbséget, akkor jövök neked öt sörrel.

[link]

2017. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na ez már igen, sokkal jobb a 20D-s útmutató, mint a 450D-s! Köszönöm szépen!

A sörért cserébe itt vannak az eltérések, asszem megvan legalább 3! ;)

2017. szept. 21. 11:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: [link]
2017. szept. 21. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Így a fele sör a cikk szerzőjének jár. :D
2017. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük! :)
2017. szept. 21. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!