Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen sport kamerát ajánlotok...

Milyen sport kamerát ajánlotok autós videókhoz?

Figyelt kérdés
Pontosabban 25-30k a keret, nyílván nem várok full hd-t, nézegettem neten de kiváncsi lennek hogy itt esetleg tudna tippet adni melyik kamera legoptimalisabb az autos videók készítéséhez ( fejre rakva, vagy esetleg fix helyre rakva)

2017. szept. 13. 14:52
 1/9 anonim válasza:
Gopro 5
2017. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:

V3 4K WiFi Sports Camera 16MP

Nem egy csúcsdarab, nincsenek elájulva tőle azok, akik tesztelték, de elég olcsó, első kamerának megteszi (és nem buksz nagyot vele, ha nem jön be). Ha nem videómegosztásra kell a felvétel, akkor megteszi. És most 10000 alatt elérhető.

Ha minőségibbet szeretnél, akkor SJCAM SJ4000. Ezt 30000 alatt meg tudod venni, jó (olcsóbb) alternatívának mondják GoPro helyett.

2017. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy gopro session hero 5-ös van igaz kicsit a keret felett van az ára , de jól bírja kicsi és jó a minőség . Na meg vizálo azaz ha kint van a kocsin menet közben a kisebb eslő/zápor se árt neki
2017. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem az SJCAM SJ4000-ret , elég jónak tűník az árához képest, youtubera menne , szóval nem elhanyagolható a videó minősége!Gopro sajnos drága nekem. Köszönöm a tippeket! Lenne még egy kérdésem, ha a fejemre akarnám rakni a kamerát akkor egy fejhevedert kell hozzá vennem, igaz?
2017. szept. 13. 15:46
 5/9 anonim válasza:
Igen kell, mi lessz a csatorna neve ?
2017. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még igazábol nemtudom,esti debreceni autos életet akarnám videóra venni,de sajnos ez nem Budapest hogy minden este tele a város autósokkal..
2017. szept. 13. 23:06
 7/9 TR75 ***** válasza:

#4

Ha nincs rajtad sisak, akkor igen.

Viszont szélvédőre is rögzíthető, ilyen tartozék van a dobozban.

2017. szept. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Leginkabb 'pov' videókat szeretnék, ezért is kérdeztem hogy mi kell hozzá!
2017. szept. 14. 10:56
 9/9 anonim válasza:
Nézz meg istitöl pár vezetös vlogot
2017. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!