Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Otthonra milyen kamerarendszer...

Otthonra milyen kamerarendszert érdemes telepíteni?

Figyelt kérdés

Családi házban lakom, kb. 4 kamerával letudnám fedni a területet. A legmesszebb 25m-re kellene ellátnia, ez az udvar hátsó része. A többi rész 15m-en belüli terület.

Milyen kamerarendszer lenne a legmegfelelőbb, ami még árban sem őrült magas, de még is jó.



2017. okt. 22. 18:04
 1/5 anonim válasza:
Szia,én is szeretnék egy kamera rendszert felépíteni,de számomra a minőség mérvadóbb az árnál...sajna vagy nem sajna....valahogy sok márkánál igazolódik hogy az ár emelkedés minőség emelkedéssel is jár...ezért lettem ilyen....amúgy....én mindenképp egy minimum 720p-ben felvevő kamerát szereltetnék ami minimális fényviszonyok mellett is tökéletes mutatja hogy ki épp mit csinál vagy milyen márkájú csokit tart a kezében....ez fontos....a cégek nem költenek ilyen drága cuccokra....lást: TESCO...ott a mennyiség a lényeg.....te ne kövesd a TESCOT. :D
2017. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25 méter az nagyon sok, hogy éjszaka is használható legyen a kép. Ott már telepíteni kell infravetőket is, hogy bármit is látni lehessen a felvételen.
2017. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekem 2 éve szolgál egy ilyen itthon, van benne infra led, így az éjszakai felvételek is használhatóak, megbízható nem szokott lefagyni, jól működik. az általad megadott távolságokat is látja, itthon is hasonló méretek vannak. akkor volt átszámítva 60e körül, most már olcsóbban is hozzá lehet jutni.

2017. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25 métert teljesen jól belát a saját infraledjével éjszaka? Erről tehetnél fel valami képet, mert nehezen tudom elhinni. Ekkora távolságoknál különálló infravetőket szoktak már telepíteni.
2017. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erről mi a vélemény?


[link]

2017. okt. 27. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!