Van olyan rejtett kamera amely 2-3 napig tud felvételt készíteni töltés nélkül?

Figyelt kérdés

Esetleg az akkumulátora már olyan nagy lenne hogy már nem számít rejtet kamerának?

Aki tud ilyet, lenne szíves egy linket írni?

Köszönöm!



2017. okt. 23. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer diktafont, most meg már kamerát akarsz? Ennyire ne legyél féltékeny... vagy netán kukkolni akarsz?
2017. okt. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod hogy az ilyesmi be van tiltva meg bűncselekmény?
2017. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

x'D

Nekem nem kell diktafon, nem tudom kivel keversz össze, de nem is érdekel.

Attól mert ilyet kérdezek az ne jelentse már egyből azt hogy kell is. Simán érdeklődni nem lehet?

Különben kiírtam hogy aki tud linket az írjon.

2017. okt. 24. 11:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett is legyen de nagy akksis, és hd-ban vegyen fel neked 36 órányi anyagot gondolom egy kis 8 gb-os microsd-re. Azért itt még nem tartunk... Egyébként akármit mondasz, rejtett kamerát használó személynek 99%-ban ártó szándéka van, és 100 hogy kukkolni akarsz, vagy valami ilyesmi.
2017. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A munkahelyem és az otthonom közötti távolság nagy, így kaptam egy lakást mint albérlet ahol hétköznap lakok de hétvégente hazautazom.

Voltak olyan kedvesek hogy takarítót fizetnek aki a hétvégén kitakarít, ágyneműt cserél stb. Tűnt el már egykét dolgom.

Mivel a takarítónene valakinek a valakije így őt nem akarják lecserélni, nekem meg nem hisznek mondám biztos elhagyom a cuccaim...

Igen az illető beleegyezése nélkül nyilván tilos őt lekamerázni, de lopni is tilos.

2017. okt. 24. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Okés, így már érthető, viszont ilyen eszköz tudtommal nincs. Egyébként meg, álkamera a szoba valamelyik sarkába, pár ezer Ft. Mindjárt félni fog és nem fog eltűnni semmi.
2017. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd bekapcsolva a számítógépedet úgy hogy kikapcsolod a monitort a webkamerát meg állítsd a kívánt pozícióba és már indulhat is a felvétel.


Több napot tudsz rögzíteni egy normál vinyóra

2017. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 folyt


Én a webkamera elébe tenném azt amit tuti el fog lopni...

2017. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ezeket hasznosítom köszönöm! Zöld kéz!
2017. okt. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!