Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy ilyen fényképezőgépre...

Egy ilyen fényképezőgépre szeretnék beruházni! Szerintetek ez jó ilyen árkategóriában, magasabbra nem mennék árban. És az AVCHD fájlt tudja kezelni az Adobe Premier Pro CC 2017?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo gep
2017. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs a link : [link] De gyökér vagyok!
2017. nov. 7. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szűk keresztmetszetek:

Szenzor mérete 1/2.3 inch

Optika fényerő f/3.5 - 6.3

Legnagyobb záridő 4 másodperc

Legkisebb záridő 1/1600 másodperc



Optikai Zoom 30 x-----Parasztvakítás


Én nem ilyet vennék. Igaz ebben az árkategóriában csodát így sem úgy sem kapsz...

2017. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze attól függ hogy mire kell...
2017. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Adobe Premier Pro természetesen tudja kezelni az AVCHD videó fájlt, és jó, hogy fel tetted ezt a kérdést mert egy dolgot érdemes tudni.

Az AVCHD beállítás esetén MTS fájlokat fog készíteni a gép ( legalábbis nálam így működik egy Pana bridge esetén). Én véletlenül, egészen más probléma kapcsán botlottam bele egy tutorialba a youtubeon, ahol ismertették, hogy ilyen fájlok esetén szükség van a "CPI" indexfájlokra is.


Vagyis, ez azt jelenti, hogy fájlok átmásolásakor, akkor a memória kártyáról át kell másolni az MTS fájlok mellé a CPI fájlokat is, amik a kártyán külön könyvtárban vannak. Minden MTS fájlhoz tartozik egy ugyanolyan nevű CPI fájl, ami roppant kevés helyet foglal, de mégis szükség van rá.


Ez azért kell mert így a Premier gond nélkül fel fogja ismerni az MTS fájl audiosávját is.

Ha a Premier nem látja a CPI fájlt akkor bizony csak a videósávot fogod tudni szerkeszteni.

2017. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!