Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » UOVision vadkamera beállításai...

UOVision vadkamera beállításai miért törlődnek?

Figyelt kérdés

Van egy UOVision UM565 vadkamerám, ami már évek óta jól működik, működött.

A hibája az, hogy a megfelelő beállíások után hiába kapcsolom be a kamerát, nem kapok emaileket. Ha ismét megnézem a beállításokat, akkor azt látom, hogy minden beállítás kiment belőle. Megint beállítok mindent, de ugyanaz... Bevittem a boltba, ahol véve lett, le is frissítették az SD kártyán a szoftvert, a boltból még küldött is 1-2 képet. Hazavittem, kivittem az erdőbe, az aksit annyi időre húztam le róla, hogy fel bírjam szerelni. Ezt követően bekapcsoltam, küldött 1-2 képet, majd semmi.


2017. nov. 9. 17:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolok, olyan a helyzet, mintha bekapcsolás helyett kikapcsolnám.
2017. nov. 9. 18:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Hmm erdekes vidd vissza es ott lojjenek vele sok kepet
2017. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!