Olcsó kamera ami tudja a FullHD 60fps-t? Kezdő YouTube csatornához kéne.

Figyelt kérdés
Sziasztok, már egy ideje megy az YT csatornám, de eddig csak telefonnal videóztam ami azért elég szar, hiába FullHF 60fps papíron. Bár ez csak a helyen látszik meg, a minőségen már nem annyira. Valami normális kis kézi kamerát keresek max(!) 50ezer forintért ami tudja a FullHD ÉS 60fps-t (egyszerre, nem csak, ha leteszem HD-ra!). Piros pont ha a kamerája sem egy rakat kaki, van rajta picit képernyő amin csekkolom magam és minél szebb képe legyen. :) Valakinek valami ötlet? Sportkamera is jöhet, esetleg egy GoPro, de inkább a kézi kamerák felé húz a szívem a "normális" látószög miatt. Mindent meghallgatok, várom az ötleteket! Köszönöm!

#videózás #kamera #YouTube #fps #kézi kamera #YouTube csatorna #fullhd kamera #fullhd 60fps #kezdő kamera
2017. nov. 15. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Na most nagyon őszinte leszek. A faxom ki van már a 60fps full HD videóktól mert nem viszi a gépem. Mi a sz@rnak kell ezzel felvágni, vagizni, semmi értelme. Nem a 60fps-től lesz valaki hű de nagy youtuber. Ha Dancsó Péternek vagy Szirmai Gergelynek jó a 25fps, hidd el neked is elég lesz, csak hogy a legnagyobbakat említsem.

Ez a 60 fps csak sznobság, nincs értelme.

A 60 fps arra való hogy mozgó témát minél élesebben rögzítsünk. Ez lehet bármilyen technikai sport, vagy bármi ami mozog. Arra, hogy bele beszélj a kamerádba teljesen felesleges a 60fps.

2017. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy van-e értelme a 60fps-nek, itt szövegértési problémák lehetnek. :D


Nem vlogolok, nem a kamerába beszélek. Egyébként meg: Feltételezem nem láttál még 60fps-es videót mivel nincs normális géped, de ha láttál volna akkor tapasztaltad volna a különbséget. ;) A 60fps sokkal összefüggőbb, folytonosabb képet ad és személy szerint én nagyon szeretem, emiatt akarom. Elvégre nem véletlenül vettem félmilliós gépet, a legjobb minőséget szeretném a videóimnak, ha már rendelkezésre áll a technikai háttér. És hadd ne kelljen már magyarázkodnom amiért jó minőségű videókat szeretnék gyártani a saját ízlésem szerint. Nyugi, van remény, nekem is volt P4-es potato PC-m és én is irigykedtem azokra akiknek normális gépük volt. :D De van remény, egyszer te is vehetsz jó gépet. ;)


Amúgy meg Szirmai és kancsó 30fps-es videókat készít. :*

2017. nov. 16. 07:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi a biztatást...:)


A saját 50fps Full HD videómat egyébként lejátsza a gépem, csak az internetes változata fagy le. Pedig 10Megás a netem.

A Panasonic HC-V180-ét nézd meg, igaz csak az 50fps-t tudja full HD-én mivel európai(PAL) szabványú. Az amerikai piacra készül a 60fps változat mivel ott más(NTSC) a szabvány.

2017. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lumix g6 tavaly még 135ezer volt


Most már sajnos nem. 220 000 ért van g7

2017. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!