A Nikon d3400 és a d5300 között mik a különbségek, melyik lehet a jobb, esetleg hasonló árfekvésű Canon?

Figyelt kérdés

Néztem már a nikon honlapján az összehasonlítást, de igazából kb. ugyan azt tudja a két készülék. A d5300-ban van wifi+gps ennyivel tudhat többet, vagy valamit nem vettem észre?

Amúgy teljesen kezdő "fényképésznek" kellene egy ilyen belépő szintű gép. Nem vagyok elfogult Nikon párti, csak az ismerőseim többsége azt használ, és ők ezt ajánlják. (Ajándékba szeretném adni a gépet, nem magamnak)



2017. nov. 27. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ajándékozni akarod, akkor beszéld meg az ajándékozottal, mit szeretne. Nagyon nem lenne szerencsés ilyen értékben mellélőni.


Te örülnél, ha egy tízmilliós sportkocsi helyett apádtól egy tízmilliós kisteherautót kapnál?

2017. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért ez nem éppen ugyan az mint a te hasonlatod, mivel egy sportkocsi és egy kisteher között elég nagy a különbség, de a fent említett két fényképező eléggé hasonlít tudásban...ha már autóhoz akarod hasonlítani legyen Ford Mustang - Dodge Charger...vagy VW Passat - Mazda 6
2017. nov. 27. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek is jó példák, csak nem olyan szemléletesek. Én, mint japánautó-bzi, marhátra nem lennék boldog, ha egy német vackot kéne éveken át hajtanom. Ugyanígy az ismerősöd / rokonod sem lenne elalélva, ha eltervezte az életét egy Canonnal, már kinézte magának a vakut, objektíveket, összehaverkodott más Canonosokkal, utánanézett az egyedi firmware-eknek, stb., és akkor te beálllítasz egy Nikonnal. Ja, tök jó, köszi.
2017. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!