Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni a Panasonic FZ20-at?

Figyelt kérdés
Még nem volt fényképezőgépem. Szeretnék elkezdeni fotózni és úgy gondoltam, hogy ez megfelelő lenne. Tájat/ természetet szeretnék fényképezni (később talán embereket is). Szeretnék kérni egypár tanácsot a fotózással kapcsolatban. Szerintetek megvegyem? Ha nem akkor milyet? Ha van tapasztalat akkor azt is szívesen meghallgatnám. Milyen kiegészítőket érdemes venni a géphez tájfotózás szempontjából? A válaszokat előre is köszönöm :)

2017. dec. 27. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyiert venned?
2017. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én 35-40-ért láttam
2017. dec. 27. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:

elavult modell


ha nincs kifejezetten szükséged brutál zoomra akkor én egy kicsivel több pénzért egy Oly vagy Pana 4/3os milcet céloznék meg.


vannak fórumok ahol ezeket hirdetik...

2017. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha meg ragaszkodsz a bridge felépítéshez akkor én a helyedben már inkább az fz200-ra akarnék hajazni.


nem sokkal 50ezer felett szerintem lesz az is használtan.

2017. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos 35-40-ért ilyen régi second hand bridge kész rablás, nem éri meg. Max. ha lealkudod a felére, minek után az eladó is rájön, hogy nem fog rajta túladni. Kiegészítőből sem fogsz tudni sok mindent vásárolni hozzá - illetve dehogynem, csak minek, ez a bridge kategória egyik hátránya. A használt piac amúgy nem rossz dolog, én az ősszel összesen 80-ért zsákoltam be egy m4/3-os Lumix G6-ot kit obival. Szóval nézz körül, megéri - főleg most, karácsony után, amikor remélhetőleg sokan kaptak új gépet, és a régi instant feleslegessé vált. Amire még szükséged lehet: elegendően nagylátószögű obi, hozzávaló előtétlencse (polárszűrő), tripod így elsőre (nekem van egy "rendes" Königem 1,5m, és egy zsebben is elférő Manfrotto pixi, mind a kettő filléres tétel volt).
2017. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!