Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fujifilm finepix s5600 fénykép...

Fujifilm finepix s5600 fényképezőgépem nem fényképez, bekapcsolódik és a régi képeket meg lehet nézni, de amint rátekerek a fotózásra mintha kikapcsolna a gép, új elem van benne, az xD kártyán 3 db kép van, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Elromlott.
2017. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. kommentelő: köszönöm szépen ezt a szuper értelmes választ, inkább ne kattintott volna a kérdésemre.
2017. dec. 29. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért, ha azt mondom, hogy az N1714a jelű ic hibásodott meg, akkor kicseréled?
2017. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem, de legalább tudom, hogy mit kell mondanom a szerelőnek vagy ha van ismerős kicseréli
2017. dec. 29. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
És gondolod a szerelő, aki ki tud cserélni egy százlábú nyomtatott áramkört, az majd tőled kérdezi meg, mi a készülék baja, mert magától nem tudja megállapítani. És te teljes lelki nyugalommal elmondod, hogy a gyíkhun azt mondták, hogy ez meg az. Hát erre befizetek. :)
2017. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Űdv.Érdemes lenne hálózati kábellel kipróbálni.Amennyiben a gép működik az energia ellátással van gond.Elem,vagy akku?Azért kérdezem mert az elem névleges feszültsége 1,5

az akkué 1,2V Milyen ellem van benne,mert sajnos sok a

rossz minőség.Fotózáskor azért kapcsol ki,mert nagyobb az

energia igény (élesség állitás,mérések)Remélem segitettem.

2017. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Volt egy Fujifilm Hs25 gépem , hasonló hibajelenség volt. Ha a tápellátás elemre van beállítva akkumlátor helyett akkor ezt csinálta . Nem ismeri fel automatikusan hogy elem vagy akku van benne .
2018. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1. kommentelő, folytasd magaddal a kötekedést, mert engem nem érdekel, hogy lehet,hogy a másik 2 válaszoló normálisan éppkézláb módon megtudott fogalmazni egy tanácsot? Ezért feleslegesen koptatja az ujját, a második 2 válaszolónak köszönöm a választ; 4 db SONY AA elem van benne. Azt cseréljem le?
2018. jan. 2. 14:56
 9/11 anonim ***** válasza:

A második vagyok.Kár,hogy nincs meg a hálózati kábel.Meg

kéne próbálni Kodak elemmel,én azt használom a Fujimba.

Sokáig állt a gép?Érdemes az érintkezőket megpucolni.eset-

leg más kártyával kipróbálni.Ha nem jön össze sajnos szer-

viz.Azt el kell dönteni,hogy érdemes-e javitatni.Lehet,

hogy lejárt a gép ideje.Nem vagyok képben a mostani

bridge gépek áráról,de az biztos,hogy jóval fejlettebb,

mint a régebbiek.

2018. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos kb.két éve áll a szekrényben, s azelőtt sem volt már egy új gép, milyen érintkezőket kéne megtisztítanom ?
2018. jan. 3. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!