Kolaci kérdése:

Szükségem lenne PTZ DOME biztonsági kamera rendszerre ami FULL HD-ban 60FPS el tud rögzíteni. Milyen lehetőségek vannak a piacon?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi rá a kereted? Hány ilyen kamera kellene? Ha egy akkor rögzítő (nvr) nélkül itt van egy pár:

[link]


[link]


[link]


Nvr hogyha kell: [link]


Ebbe merevlemez: [link]

2017. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:

Nem írtad milyen felhasználáshoz kellene a 60fps, mert biztonsági megfigyelés rögzítésére ettől sokkal kevesebb fps-t szoktak alkalmazni, az erőforrások véges mivolta miatt.

Ezek a 100dolláros rögzítők egy-két kamera képét képesek 60fps-el rögzíteni, utána már osztódik a sávszél, mivel ezek célprocesszorai nem egy erőművek.

A kamerák sem rosszak amit belinkelt az előző, de ezek mind csak itthoni, vagy kisvállalati felhasználásra jók.

Itthon nekem is működik hasonló, egy Foscam FI9828P, de azért ezek elég amatőr készülékek. Nincs raja csak kevés optikai zoom, a jobbakon 23 meg 40X-is van, aztán nem a leggyorsabbak sem, egy jó speed dome, meg ezek között ég ég és föld a különbség. Én már sokat teszteltem.

Ha profi felhasználásra kell, akkor minimum Dahua, vagy Axis, vagy Pelco. :-)

2017. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!