Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SONY DSC-W830 - vélemények....

SONY DSC-W830 - vélemények. Vegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

Általános használatra, természetfotózás, állatok, növények...

Makrófotózás fontos lenne, de az is, hogy távolról is tudjak jó képeket készíteni - madár, hegytető, vadállat...



2018. jan. 1. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég jónak néz ki mondjuk sony.


Na most néztem milyen kártyát lehet bele tenni, most ez az SDHC-t nem támogatja?


Lehet inkább olyan gépet vennék amibe lehet sdhc-t tenni, az elterjedtebb formátum, már akkor is ha más márkájú a gép.


Micro SD-re gondoltam.

2018. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk egy ilyen, ez sdhc-s.

2018. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért ne támogatná az sdhc-t? SD, SDHC, SDXC, Memory Stick megy bele.


Kérdező, nem ismerem a gépet, de azért a negyvenezres kategóriától csodákat nem szabad várni. Az apró szenzor miatt sötétben zajos lesz (nyilván nem annyira mint egy mobiltelefon képe), a 200 mm-nek megfelelő maximális gyújtótávolság pedig nem kimondottan az apró madarak másfél kilométerről való megörökítésére való.


A gépen nincsenek manuális illetve félautomata üzemmódok, így mindenben az automatikára vagy utalva. Nem tudom, mennyire értesz a fotózáshoz, és mennyire akarsz belemélyedni, de ez inkább olyanoknak való, akik nem akarnak továbbtanulni.


Videó csak HD van, FullHD-t nem tudja.

2018. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néztem a sony honlapját, és az szerint nem megy bele sdhc vagy micro sd.


Csak ez a sony által fejlesztett memory stick.


Amit belinkeltem abba megy az sdhc, micro sd.


De ha mutatsz egy linket jobb lenne.

2018. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én itt láttam:

[link]

2018. jan. 1. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:

Végül is nem a Sony márka a lényeg.

Csak hobbifotózásra kellene, nem profi fotókat szeretnék, csak jókat :)

Alapból nem értek a fotózáshoz igazán. Max 50eFtig keresek gépet. Illetve kérnék linkeket max 100eFtig is. Köszi, ha valaki segít és linkel!

2018. jan. 22. 00:11
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Normál SD jó bele leírás szerint. Micro SD-hez meg tudsz venni adaptert.
2018. jan. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

SDHC-jó hogy tud már minden eszköz, alap.

Amúgy a Sony-nak legalább van pereme, amivel meg tudod jól fogni, Canon tükörsima, engem baromira bosszant az, ha egy gépet nem tudsz normálisan megfogni, nem is értem hogy lehet ilyet gyártani.

2018. jan. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!