Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Panasonic fényképező írásvédet...

Panasonic fényképező írásvédetté teszi a memóriakártyát?

Figyelt kérdés
Mit lehet vele kezdeni, hogy ne csinálja? Ír rá, másik fényképezőbe is működik, egyedül a gépen nem enged vele semmit kezdeni, csak olvasni róla.

2018. jan. 28. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne ilyet csinálnia. Újra formáztad már a kártyát? Lehet, hogy megoldja.
2018. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vacak az olvasód a gépben.Próbáld másikkal.
2018. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Formázni sem engedi a gépen, csak ha másik fényképezőben megformázom. De utána a gép megint írásvédetté teszi.
2018. jan. 28. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem a géppel lesz a gond, hanem maga az SD kártya papucsa sérült? Ahogy a kártyát beteszed a gépbe, a papucson a meglazult eltoló retesz bizb.asz benyomódik "lock" állapotba - nem tudom most érthetőbben megfogalmazni, itt a bal felső hülyeségre gondolok:

[link]


Csak 1 tipp, miután nekem is volt ilyenem. Ha esetleg igazam van, akkor kártya ki, másik papucsba áttesz. Enjoy.

2018. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy másik kártyám is, azzal is azt csinálja... leformáztatja, onnantól írásvèdett lesz.
2018. jan. 28. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem egy SD-CF adapter csinálta ezt. tettem egy pötty pillanatragasztót az SD írásvédelem kapcsolójához, hogy ne tudjon véletlenül átkapcsolni. azóta nincs ilyen gondom. ez talán neked is megoldhatja, de nem biztos, hogy nem üt később vissza (bár nekem még soha nem kellett a kártya írásvédelme).


ha ez a gép minden kártyával ezt csinálja és ugyanazokkal a kártyákkal más gépben nincs semmi gond (esetleg a fenti megoldás sem segít), akkor mindenképpen érdemes lehet megkérdezned róla a Panasonic márkaszervizt.

2018. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!