Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik olyan akár fejre is...

Létezik olyan akár fejre is szerelhető kicsi kamera, ami folyamatosan tud felvenni? Tehát ha betelik, akkor automatikusan töröl, akár folytonosan, akár részletenként és úja videófájlt indít?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Autóskamerák ilyenek.
2018. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
létezik ilyen fejkamera sportkamera autóskamera
2018. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy ilyen márkát be tudna linkelni valaki? És hogy működik? Speciális videóformátumot használ, vagy két részletben vesz fel, és mindig az utóbbit törli és újraindítja a felvételt?
2018. febr. 27. 16:32
 4/5 A kérdező kommentje:
én megnéztem párat, amik nem tudják, ezért kérném, hogy linkeljen be valaki egyet, mert szerintem félreértettétek a kérdésemet. könnyű mondani a levegőbe, hogy igen van ilyen, de én már régóta keresek, és nem találok, ezért kérdeztem
2018. márc. 1. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!