Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudnátok mondani Budapesten...

Tudnátok mondani Budapesten olyan amatőr fotóst, aki csinál videókat is, nem kér sok pénzt, és van azért úgy szabadideje?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Google? Esetleg ha bővebbet írnál, hogy milyen videóra gondolsz?
2018. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen ember nincs. Ez az ember még nem született meg.

Legyen amatőr + melózzon a szabadidejében + ne kérjen sok pénzt, mert miért is kérne + tudjatok együtt dolgozni + igényes munkát csináljon = ilyen nincs.

Ha csak pár napos meló, és nem kell sokkal több annál, hogy [REC] és menjen, akkor már lehet, érdemesebb lesz bérelni, van itt gópró is, nem csak arri alexa (1-2. google találat, a 3.-at már meg se nyitottam, de van még alternativa):

[link]

[link]

2018. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kisfilmről lenne szó. Nekem a gép nem jó, minden képpen ember kell, mert én szerepelek a kisfilmben. ezáltal én nem tudom felvenni.
2018. márc. 12. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Téma? Cél? Helyszín? Ilyenek is érdekesek lehetnek.
2018. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez egy romantikus dráma műfajú kisfilm. Több helyszínen. És felkerül Youtubera. De tervezek több kisfilmet is. Nyilván úgy igazítva hogy mindenkinek jó legyen az időpont. De ezért kéne olyan kamerás aki ráér, és mivel nem vagyok anyagias nem kér sok pénzt.
2018. márc. 14. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Az van, hogy ha valaki "külsős", vagyis nem ismer téged, akkor jó eséllyel nem fog a városban fel-alá rohangálni a felszerelésével a "nem sok pénzért". Nem is beszélve az időről, ami mindenkinek drága. Facebook-csoportokban ettől még be lehet próbálkozni, mondjuk tizenéves diákoknál, leendő operatőr-tanoncoknál, hátha valaki pont így szeretné bővíteni a portfolióját, de szerintem ez így is egy kisebb csoda lenne. Szerintem kicsit még finomhangolni kell az igényeidet, lejjebb venni belőlük, vagy többet áldozni.
2018. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!