Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy elég veszélyes környéken...

Egy elég veszélyes környéken kéne egy házat biztonsággal megvédeni/megfigyelni, kamerarendszer tekintetében mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Milyen felbontás (HD?), milyen éjjellátási mód (infra/mozgásérzékelős lámpa), távelérés?? csak DVR-nek legyen IP-je vagy minden Kamerafejnek külön? kb 100-200ezer forintból ki lehet-e hozni?

válaszaitokat, linkeket elpre is köszönöm



2018. márc. 21. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szakcéget javaslok
2018. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van,mindenképpen tapasztalt céggel,válalkozóval beszélj,kérj árajánlatot több helyről,ha biztosra akarsz menni.
2018. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fantom83 ***** válasza:
Rendszergazda ismerősöm Dahua kamerákra esküszik, 7000-től indul az ára,masszív kialakítás,iszonyat ellenállóság az időjárással szemben,2 év garancia átlagban,így keresd,sok szerencsét!
2018. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zzzoli ***** válasza:

IP címe annak van, ami a lan hálózatra csatlakozik.

Ha a kamerák analóg kamerák, egy dvr fogadja őket, akkor az dvr-nek van ip címe és távolról elérhető. Ha a kamerák ip kamerák, nekik is lesz ip címük, meg a rögzítőnek is, de ebben az esetben a rögzítés történhet, NAS-ra, ftp szerverre, pc-re, videófájl, képküldés lehetséges....

Az összes kamera egyenként kifordítható a net felé, így nem csak a rögzítő távelérése lehetséges, hanem a kameráké is.

Jobban tudom ajánlani az nvr+ip kamerak felállást, mint a sima analóg kamerás dolgot. Ugyanis sokkal szolgáltatásgazdagabb a rendszer, jobban variálható.

Nekem Foscam típusú kamerák üzemelnek a házon, de van sok kamera a piacon, pl amit az előttem szóló írt a Dahua, gyakorlatilag mindegyik használható.

2018. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!