Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen fényképezőket tudnátok nekem ajánlani. Imádok sminkeket készíteni! Eddig a telefonommal próbáltam meg képeket készíteni a 'műveimről' de ne adja vissza a valóságot. Illetve szeretnék elkezdeni videóblogolni is amihez úgy gondolom, hogy jobb lenne nem egy telefont használnom. Sok bejegyzést olvastam az interneten a témában viszont sehol nem kaptam egyértelmű választ a kérdésemre. Egy viszonylag egyszerű kompakt gépet szeretnék semmi extrát mivel ez inkább hobbi számomra. Ha később komolyabb módon szeretnék ezzel foglakozni akkor szerintem ráérek egy többet tudó gépbe befektetni majd akkor. Nagyjából ami összeget rá tudnék szánni az olyan 30-50ezer forint. Remélem ilyen árban is lehet valamit találni.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 26. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az összeghatár elég necces, de használtan talán kifogsz pl. egy Panasonic FZ200-at. A kis érzékelője miatt mindenképpen vakuval, vagy erős megvilágítással lehet csak vele szép sminkfotókat készíteni, viszont az objektívje veri a kategória többi versenyzőjét, a kihajtható-forgatható kijelző pedig ideális vlog géppé teszi.
2018. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én lámpákat vennék a homogén megvilágításhoz


50ezerért ne vegyél, gépet annyira jó a telefon is van

2018. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!