Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » WiFi-s digitális fényképezőgép...

WiFi-s digitális fényképezőgépet WiFi-tleníteni?

Figyelt kérdés

Mert nem kell nekem WiFi egy ... fényképezőgépbe. A jó öreg memóriakártyaolvasó minden szükségemre elég. De ami dpreview-en tetszik, azokban mind van WiFi... :(


Ja, hogy mi a bajom a WiFi-vel? Oké, bevallom. Technofób vagyok. (elmeorvosok kíméljenek)


2018. ápr. 14. 02:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos ki lehet kapcsolni. Más nemigen van.
2018. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél filmes gépet.
2018. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem muszáj használni, ugyan úgy jó lesz memóriakártyával is.
2018. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
De gondolom fél, hogy ha kikapcsolja sem kapcsolódik ki és az FBI / KGB / FIDESZ lehallgatja az összes fényképét.
2018. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Apukám, én türelmes gyógypedagógus vagyok, úgyhogy elmondom a frankót: ha már annyira művelt vagy hogy a dprivjut olvasod, akkor ugyan tölts már le egy használati utasítást és lapozd át a wifi ki és bekapcsolási módozatait. Az angol nyelvű használatik az esetek többségében elérhetőek. Ez eddig ingyen van és nem kell elmeorvoshoz se menned. (pedig... hisz magad technofóbnak tartod, de digi fotógép kell? kamuzol kispajtás))
2018. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném megkérdezni, hogy palatáblán lúdtollal mennyire nehéz internetezni?
2018. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy átlag fényképezőgépen nem a Wifi körül forog a világ


Azt külön be kell kapcsolni és viszonylag körülményes procedúra míg fel veszi a kapcsolatot egy tablettel vagy telefonnal.


tehát ezen nem kell parázni, ha nincs rá szükséged akkor nem játszod végig a kapcsolódási folyamatot

2018. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat. mármint azoknak akik válaszoltak!


-...- Magyarázhatok én akármit, már eldöntötted hogy beteg vagyok. az elmeorvosok már csak ilyenek. Imádnak hipodermikus tűvel szurkapiszkálódni. elvégre ezért fizetik őket.


Egyébként honnan tudod hogy palatábláról vagyok fenn?? (most megijedtem....... :# )

2018. ápr. 15. 02:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem - mert bsztál válaszolni a felmerülő kérdésekre.
2018. ápr. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Ne szívd mellre! Van itt néhány bunkó paraszt fényképész!


(És mély tiszteletem azoknak akik nem azok!!!)


A fényképész szakma nem feltétlenül igényli az intelligenciát, de tapasztalatom szerint nem árt ha az is van.

2018. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!