Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Bridge fényképezőgéppel lehet...

Bridge fényképezőgéppel lehet jól villámokat, esőt, tájat fényképezni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tájképet természetesen könnyedén lehet.

Esőhöz hosszú záridő kell. Nagyon biztos kéz, de még inkább állvány. Kézi beállítást választva megoldható.

Villámhoz olyan gép kell, aminek a zárát én nyitom és zárom. A 2-3 másodperces zársebesség is kevés.

A villám fotózza le saját magát úgy, hogy minimálisra állítod az érzékenységet, blendét a legkisebbre.

Állványon lévő gépnek nyitod a zárját, s vársz 1-2 villámra. Ez után zárod.

Nem ismerek olyan bridgét, ami ezt tudja. És zajos lesz a kép+

2018. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megelėgszel kesebb felbontással, akkor villámot tudsz videózni is vele. Pl full hd ben ugye 30kėpkocka/másodperc esetleg 60 vagy 4k felbontás ha tudja. Elindítod, levideózza majd pc n egy progival kiválsztod azt a kėpkockát amelyik jó lett/tetszik. Így van lehetősėg villám "fotót" csinálni arra kevėsbė alkalmas gėppel is. Face megosztásra elėg a minősėge ennek is.
2018. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy Nikon bridge gépem van, nem igazán vagyok vele megelégedve. Az iphone 5s-em köröket ver rá, főleg a HDR támogatás meg a könnyű kezelhetőség miatt.

Két előnye van a gépemnek, a baromi nagy optikai zoom, illetve az OIS videozásnál

2018. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Még kiegészíteném, hogy én is azért vettem hogy jó tájképeket meg hasonlókat csináljak, de nem igazán sikerül. Villámot felejtsd el, ha csak nem abban az egy millisecundumban exponálsz amikor lecsap.
2018. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Mint a neve is sugalja Bridge !

Tehát csakis hidakat lehet vele fényképezni kifejezetten célszerűen,és opcionálisan..

Vagy veszel hozzá Lighning és Rain lencsét is...

2018. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért híd a neve mert egy hídat képez a dslr és a kompaktok között.
2020. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!