Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szélvédőre helyezhető állvány...

Szélvédőre helyezhető állvány elbír 400 grammot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 kérdésem lenne hozzátok:


Mai napon vettem egy szélvédőre helyezhető kameratartót (ami eredetileg gopronak van kitalálva, de a dobozra azt írták, hogy "kameráknak is megfelelő".


Ezt vettem ma a Media Marktban:

( [link]


Az én kamerám (sony hdr cx 625) a nagyobb akkuval 410 grammot nyom! A kérdésem az, hogy használhatom-e ezzel az állvánnyal? Elbír-e ez 40 dekát? Nem akarom hogy leessen mert akkor meg sokba fog fájni a kamerának a javítása... :/


Másik kérdésem pedig:


Szélvédőre felraktuk de fejjel lefelé áll a kamera. Ez nem is gond, mert utólag visszaforgatom a felvételt. A kérdésem az, hogy árthat-e a kamerának ha folyamatosan - több órán át - fejjel lefelé rögzít?


Holnapi nap már élesben próbáljuk ki, de érdekel a ti véleményetek is, mert ha sanszos hogy leesik, akkor teszek alá valami puhát. :D


Elbírja a kamerát az állvány?


2018. jún. 4. 21:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!