Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek így lehet valaki...

Szerintetek így lehet valaki ismert, profi fotós?

Figyelt kérdés

Anélkül, hogy workshopokba járna?


Nagyon jó fotósnak tartom magamat, de visszahúzódó jellem vagyok és nem szeretek emberek közé járni. Tervezem, hogy nyitok egy fotóstúdiót, de nem tudom így hogyan tudnék ismeretséget szerezni. Ismerek egy-két szakmabelit, de számukra én konkurencia lennék a stúdiómmal, ezért nem fognak ajánlani.


Hallottam olyan kijelentéseket, hogy egyesek szerint aki nem jár ki a workshopokba az a fotós szakma számára nem is létezik. Ez tényleg így van?



2018. jún. 7. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet valahol látni a képeidet? :)
2018. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
1. igaza van, de oszt tarsam pl eskuvokre jár, és eladja magat barmi kiallitas van odamegy, mutatja az ediggi munkait, ui nem scak fotos ez a szakma videovagastol, kezdve mindent befoglal, vagy max2-en csinalnatok,
2018. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. A kiállításokon csak az alja van. Egy WS-on sem voltam még és nemzetközileg is (el)ismert fotós vagyok. A filmezés teljesen külön sztori, más látásmódot igényel.
2018. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pár képre én is kíváncsi lennék!:)


Ui. Szerintem, ha tébyleg nagyon jó fotós vagy, akkor nem kell ilyen-olyan helyekre járnod, hogy híred menjen!:)

2018. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Arra akarod berendezni az életedet, hogy a más fotósnál felbukkanó munkák haveri viszony miatt nálad landoljanak? Szerintem ez nagyon önkényes feltételezés egzisztencia alapjaként.
2018. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
És hol vannak bemutató fotók? Hány éves vagy? Hol tanultál fotózni? Így biztos nem leszel ismert, profi fotós. Ahhoz belőled hiányzik a tisztelet.
2018. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

leginkább attól függ h mit is akarsz fotózni és hogyan akarod üzletileg csinálni? a workshopok nem elsősorban a kapcsolatok miatt számítanak, hiszen ott más fotósok vannak, egy fotós meg nem a többi fotósból él, hanem a megrendelőkből. a legtöbb megrendelőt meg jó kapcsolat esetén sem a többi fotós fogja hozzád küldeni, mert annyira sok megrendelője egyik fotósnak sincs h mást tartson el belőle maga helyett.

a workshopok szakmailag számítanak, h a tudásod, latasmodod fejlődjön. az hogy te már nagyon jó vagy vagy igaz, vagy nem, de nagyon nem szimpi hozzáállás. hiányzik belőle a szakmai alázat. valószínűleg messze nem vagy olyan jó, mint hiszed magadról és ha beéred ennyivel és nem is akarsz tovább fejlődni, akkor sosem leszel jobb. a fotózásnak ugyanúgy, ahogy másban is a tehetség jó ha van, de a szorgalom és folyamatos fejlődni akarás nélkülözhetetlen. persze tanulhatsz és fejlődhetsz autodidakta módon is, de mások visszajelzések nélkül egyáltalán nem biztos h jó irányba fogsz feljönni.


a visszahúzódó jellem és h nem szeretsz emberek közé járni nem a workshopok miatt kérdés. hogyan akarsz így üzleti kapcsolatokat kialakítani, hogyan fogsz így megrendelőknek tárgyalni, meggyőzni őket h fizetni akarjanak neked a munkádért és hogyan akarsz így embereket fotózni? vagy hogyan akarsz egy stúdióból megélni, ha nem embereket fotózol benne? nem híresnek lenni nehéz ma a fotozásban, hanem jónak és méginkább megélni belőle.

2018. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egészséges önbizalom már fél siker." Nagyon jó fotósnak tartom magamat". Sőt jó szeretőnek is, baromi jó vagyok az ágyban is....írhattad volna ezt is....:)


De jogos, hiszen az ember legyen tisztában a saját képességeivel, és ha valamiben jó akkor máris idézhetjük Ronaldót, aki azt mondta, hogy "lennék én szerény, de nincs mire..."


Egyébként ez már megint valami trollkodás lesz, kissé provokatív....

2018. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!