Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen funkciót láthat el?...

Milyen funkciót láthat el? Drótkötel, gyorskötöző,

Figyelt kérdés
Sziasztok,rendeltem egy sportkamerat rengeteg tartozekot kaptam hozzá ès van amiről fogalmam sincs milyen funkciot lát el,1db drótkötél mindket vègèn hurokkal? Illetve 3db gyorskötöző?

2018. jún. 20. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Ha a drótkötél jó vastag, és megfelelő hosszúságú, akkor lehet hogy gépjármű vontatókötélnek adták. A gyors kötözők arra a célra jók, ha rossz szándékú elkövetést (pl. rablás, stb.) örökítesz meg, a rendőrség kiérkezéséig mozgásképtelenné tedd az elkövetőt..

Válaszom, komolyra fordítva: a kamera rögzítésére használhatod, pl. bukósisakra, selfi botra, stb. Én pl. már rögzítettem alkalmi felvételhez a kis kamerám, a felsoroltak pl. jól alkalmazhatóak.

2018. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!