Hogyan tároljátok rendes hátizsákban a dslr gépet, hogy ne legyen baja?

Figyelt kérdés

Van rendes fotós táskám is, de amikor csak egy objektívvel magammal vinném, féltem a hagyományos hátizsákba berakni a gépet. Mi erre a legjobb megoldás?


Köszönöm előre is a tanácsokat!


2018. jún. 22. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Mekkora parasztok vagytok!


Objektívvel felfele, kijelzo és lencsevedo azért legyen rajta. Ha hosszabb útra viszed, akkor kicsit parnazd körbe, de amúgy nem kell :-)

2018. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó kis ötletek. De gondolom az lenne a biztos, ha beleraknám egy befőttes üvegbe és egy zacskóba is. Akkor még kocsival is átmehetnék rajta és nem lenne baja! :)


Köszi 3. válaszoló!

2018. jún. 22. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nagyon rossz ilyeneken gondolkodni, pláne nagyon rossz ötlet egyszerűen belerakni hátizsákba. Kivéve, ha titokban utált családtagodtól kaptad ajándékba a gépet, vagy elhatároztad, hogy ha ez amortizálódik, akkor veszel végre egy jót. Ha nincs körbebástyázva, akkor mindig nagyon komor képet fogsz vágni, mikor a hátizsák hozzáért a betonfalhoz, korláthoz, másik hátizsákhoz, stb. Legalább pukifóliába göngyöld be, és egy nagy gumival rögzítsd a fóliát.


Bár... nem tudom, nálad milyen szokások uralkodnak, az én fotós táskáim rendszeres porszívózás áldozatai, mondhatni, patika tisztaságúak, míg a nem fotós táskámban bármikor találok fél kiló szemetet.

2018. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Objektívvel felfele tedd, a táskát pedig béleld ki bőségesen levágott fanszőrzettel.
2018. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért jó ha az obi függőlegesen van mert a legtöbb objektívben többé kevésbé lötyögő alkatrészek is vannak és ezek az alkatrészek járás, és hozom-viszem közben így nem lötyögnek.


Bele lehet gondolni hogy egy pár km-es séta alkalmával több ezerszer is tik-takkolnak ezek az alkatrészek ide-oda és ez kikezdheti egy idő után a cuccot.

2018. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csavard bele valami ruhába.
2018. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!