Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik kamerát válasszam?...

Melyik kamerát válasszam? (Több lent! )

Figyelt kérdés

Van 2 barátom (vasútfotósok), akik kettő különböző kamerát használnak. Mindkettőnek hasonló a minősége. Szeretném tudni a ti véleményeiteket, hogy nektek melyik jön be (képminőségre gondolok). Itt vannak:

https://www.youtube.com/watch?v=5Fhq1Mv7NoI


https://www.youtube.com/watch?v=gGsxqSmBcXw


(Mellesleg az első az egy Panasonic HC-V210-et használ a második pedig egy Canon Legria HR-F706-ot)



2018. jún. 29. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be egyik felvétel képe se, de nem rám kell hallgatni. Igazából nem értem, miért másokat kérdezel erről, ha bizonytalan vagy, nézegess más tesztvideókat erről a két kameráról, és dönts szíved szerint. Mondjuk azt megint nem értem, hogy miért csak ez a 2 kamera jöhet szóba.
2018. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már kamera , akkor Panasonic HC-V770 , a legolcsóbb kamera aminek már nem 1/5.8"-as a szenzora, hanem 1/2.3"-as.
2018. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azért kérdezlek meg titeket, mert bizonytalan vagyok én is... És érdekelne engem mások véleménye, hogy ők melyiket választanák..
2018. jún. 30. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:

válaszd, amelyik neked szimpatikusabb, melyik mellett milyen szempontok szólnak. ha kb. egyforma a képük, akkor a csatlakozásaik, más eszközökkel való kompatibilitásuk, fogásuk, kezelőszerveik kialakítása, elhelyezése, ergonómiája, a menüjük felépítése és hasonló szempontok alapján érdemes választani. ezek pedig mind szubjektív tényezők. neked kell használni, neked kell a hülyeségeivel együtt élni, te fogod az előnyeit élvezni. persze az is lehet szempont, hogy relatíve ugyanazt melyik nyújtja olcsóbban, ha nincsenek más pozitív szempontjaid.


ha szoktatok együtt bandázva mászkálni, akkor lehet az is szempont, hogy akivel gyakrabban jársz össze, azzal kompatibilis legyen, mert úgy tudtok kölcsönkérni egymástól akkut, töltőt, vagy ami épp otthon maradt véletlenül.

2018. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!